***YgS-WorlD***
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

***YgS-WorlD***

* D|L3|V|@ * * Samir *
 
Prima pagina  AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere admin

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Cerere admin Empty
MesajSubiect: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 4:27 pm

Salut , as dori si eu admin , joc in fiecare zi pe server macar 2 ore , sunt in primii 15 deocamdata , si vreau neaparat admin deoarece am neplacerea de multe ori sa nu fie admini online si sa fie codari care pe fatza folosesc coadele ( ma refer ca este foarte evident cand in 2 secunde ajunge in baza , sau i-a pa toata lumea cu cutzitu in 5 secunde) , si in afara de astea evidente mai sunt unii care au si wall dar nu ai ce face atat timp cat nu esti admin, si trebuie sa parasesti jocul Sad( , si sunt multzi in afar de mine care din cauza lipsei unui admin si prezentza unui codar , paraseste jocu Sad
astept rsp, ms!
Sus In jos
D|L3|V|@
Administrator
Administrator
D|L3|V|@


Numarul mesajelor : 149
Data de inscriere : 02/04/2008
Localizare : printre stele

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 1:27 am

D|L3|V|@: te-am vazut in joc ...... eu sut cel care ia decizia finala.....din partea mea ai un "+" sa vedem si ce zic restul.....(SAmir - f@nt3z! - SuFF)

PS: dar trebuie sa fii activ pe forum si server tot timpul....

Off: data viitoare te rugam sa postezi AICI
Off: si fa o cerere corespunzatoare pls la sectiunea cerere admine

Cum trebuie sa arate o CERERE

Nick:
Varsta:
Vechime server:
Vechime Cs :
Localitatea :
+un poll Pentru a vota..
+raspuns la intrebarea : De ce crezi ca meriti admin/slot ?
Sus In jos
https://ygs-world.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 4:02 pm

mda..si de la mine ai un + te stiu ...esti activ....o sa primesti dupa ce au un cuvant de spus si f@nt3z! si suff...sa vedem daca au ceva impotriva..
fii si tu mai activ pe forum,si dupa ce vei primi adminul speram sa postezi demo-urile.
o sa mai primesti indicatii de la D|L3|V|@ cum trebuie sa ai grija de adminul tau. PUNCT
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 9:46 pm

N-am nimic impotriva ai un +
Sus In jos
D|L3|V|@
Administrator
Administrator
D|L3|V|@


Numarul mesajelor : 149
Data de inscriere : 02/04/2008
Localizare : printre stele

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 1:25 pm

Miti .....asteptam sa faci o cerere corespunzatoare ......si sa imi trimiti un PM cu userul si parola......
Sus In jos
https://ygs-world.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin !
» Cerere ADMIN
» Cerere admin
» Cerere admin
» CERERE ADMIN!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***YgS-WorlD*** :: Altele :: Recycle-
Mergi direct la: