***YgS-WorlD***
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

***YgS-WorlD***

* D|L3|V|@ * * Samir *
 
Prima pagina  AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 CERERE ADMIN!

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 8:19 pm

Numele si Prenumele: Glodan Alex
Numele cu care joci pe server: RaiZeN
De cand joci pe server?: nu stiu
Steam:ON
Experienta:AMX/Admin mod
Timp petrecut pe server:de obicei intre 3-6 ore pe zi depinde dak am admin...
De cate ori ai mai fost admin?: am fost admin de multe ori(LinkMania Satu Mare,BladerZone,bluetelecomcs,FunZone...si altele
Dc vrei admin pe server: vreau admin pe server deoarece de multe ori cand joc nu este admin si intra cate unu care se crede grozav cu coduri.........nu cred k nu aveti nevoie de oameni cu experienta.......astept un raspuns
Sus In jos
D|L3|V|@
Administrator
Administrator
D|L3|V|@


Numarul mesajelor : 149
Data de inscriere : 02/04/2008
Localizare : printre stele

CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 8:22 pm

mda....se pare ca avem nevoie de tine Smile
din partea mea da....sa vedem si alte pareri
Sus In jos
https://ygs-world.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 8:28 pm

Si eu sunt de acord cu D|L3|V@..Sper sa iei admin.. Very Happy

P.S.--> Avem nevoie de oameni de incredere pentru admine.. Cool
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 5:47 pm

Dai si lui admin.. D|L3|V|@ fa o fapta buna si dai admin Baiatului..

(OFF)Raizen da cati ani ai ?
Sus In jos
D|L3|V|@
Administrator
Administrator
D|L3|V|@


Numarul mesajelor : 149
Data de inscriere : 02/04/2008
Localizare : printre stele

CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 5:48 pm

RaIzEn da-mi un PM(privat mesaj) cu userul si parola pt admin!
Sus In jos
https://ygs-world.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 2:13 pm

As dori shi eu admin..am mai fost admin pe Link Mania XG...RamboNetPub..shi altele...de multe ori intru pe srv si vad ca nu este admin...Am 17 ani :X
Sus In jos
D|L3|V|@
Administrator
Administrator
D|L3|V|@


Numarul mesajelor : 149
Data de inscriere : 02/04/2008
Localizare : printre stele

CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 2:18 pm

fa o cerere separata pls....esti cumva wow^dreq de pe rambo??
Sus In jos
https://ygs-world.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 2:53 pm

Da sunt w0w~ de pe rmb dc?SadNeutral
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 2:57 pm

Numele si Prenumele:Czibere Roland
Numele cu care joci pe server:w0w~
De cand joci pe server?:nush
Steam:OFF
Experienta:AMX/Admin mod
Timp petrecut pe server:de obicei intre 6-7 ore pe zi max am jukt 10 ore pe zi depinde dak am admin...
De cate ori ai mai fost admin?: am fost admin de multe ori(LinkMania XG..RamboPub..Rambo war...Shi eu cred despre mine ca am destula experienta de admin dak am fost admin pe asemenea servere Razz
Dc vrei admin pe server: vreau admin pe server deoarece de multe ori cand joc nu este admin si intra cate unu care se crede grozav cu coduri.........nu cred k nu aveti nevoie de oameni cu experienta.......astept un raspuns


Ultima editare efectuata de catre wow in Lun Iun 09, 2008 3:15 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 3:01 pm

wow a scris:
Numele si Prenumele:Czibere Roland
Numele cu care joci pe server:w0w~
De cand joci pe server?:fix 3 ani
Steam:OFF
Experienta:AMX/Admin mod
Timp petrecut pe server:de obicei intre 6-7 ore pe zi max am jukt 10 ore pe zi depinde dak am admin...
De cate ori ai mai fost admin?: am fost admin de multe ori(LinkMania XG..RamboPub..Rambo war...Shi eu cred despre mine ca am destula experienta de admin dak am fost admin pe asemenea servere Razz
Dc vrei admin pe server: vreau admin pe server deoarece de multe ori cand joc nu este admin si intra cate unu care se crede grozav cu coduri.........nu cred k nu aveti nevoie de oameni cu experienta.......astept un raspuns
POI PE SERVER NU CRED CA JOCI DE 3 ANI...SERVERU E DESCHIS DE 2 luni aprox.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 3:03 pm

Joc in general de 3 ani cs..nu pe srv mey BaD
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 5:57 pm

SAMIR AM 19 ANI
SI BA WOW DAK TOT AI AVUT ATATEA ADMINE CUM DE ESTI ASA HABARNIST DE NU STI UNDE SE FACE CERERE ADMIN>>???Neutral
SI MA NICI UNU NU STITI SA FACETI O CERERE??TOTI NUMA COPIATI Neutral
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 6:01 pm

Poi da a dat copy paste...demo nu stie face m-a intrebat pe mn . . . mie mi tot 1 nu eu decid dak primesti admin si nu de la mn primesti! . . . . . GL & HF
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 6:54 pm

Bad mai taci ca prea jmeker te crezi da knd intrii pe rmb asa dai la o ****...mai lasa dumele nu te mai crede asa mare...dak am uitat comanda de facut demo ce sa fac da miam amintito mah..nu mai fii aja jmeker clar...ca nu meriti admin..shi pe srv shi pe forum te crezi tare cu adminu hai dnd k Wink hf&gl
Sus In jos
D|L3|V|@
Administrator
Administrator
D|L3|V|@


Numarul mesajelor : 149
Data de inscriere : 02/04/2008
Localizare : printre stele

CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 1:01 am

da ce va certati voi???adminele oricum eu le dau ..... bad_boy isi merita adminul PE CARE IL ARE! dak nu si lar merita atunci nu ar avea ... si tu o sa ai admin dar ca si el ...asa ca nu o sa fiti unul mai presus ...deci nu are rost sa va certati;)
Sus In jos
https://ygs-world.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 1:24 pm

[b][b][b]ADMINI RUPTI JOC DE O SAPT PE SRV SI IL VAD PE FUTUTU ALA DE CODAT de bRumi ala dak nare aim imi tau **** jos...is nervos rau......nici un admin nu este nici amu pe srvX(X(X(X( Evil or Very Mad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 1:34 pm

ba eu ti`am zis

eu nu joc cu coade..clar??...si nu mai fa atata caterikna k poate te alegi cu contu sters sau poti si banat pe forum..ai grija cum vb..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 12:54 pm

cat tupeu pe wow asta mai....sati fie rusine wow
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 3:50 am

wow are ban 1 luna.. Have fun !!!


:closed: :closed: :closed:
Sus In jos
Continut sponsorizat





CERERE ADMIN! Empty
MesajSubiect: Re: CERERE ADMIN!   CERERE ADMIN! Icon_minitime

Sus In jos
 
CERERE ADMIN!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin !
» Cerere ADMIN
» Cerere admin
» Cerere admin
» Cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***YgS-WorlD*** :: Altele :: Recycle-
Mergi direct la: